امروز جمعه 06 امرداد 1396

Hijab House

چادر دانشجو کرپ ایرانی
چادر دانشجو کرپ ایرانی چادر دانشجو کرپ ایرانی دارای جنس لطیف، سبک و بافتی ظریف و زیبا می باشد و کمتر چروک می شود. (استفاده از این چادر به منزله حمایت از اشتغال و تولید ملی خواهد بود)
59,000 تومان
چادر ایرانی کن کن کریستال خلیج
چادر ایرانی کن کن کریستال خلیج چادر ایرانی کن کن کریستال خلیج، سبک، ظریف و کمی براق است. جنس پارچه این چادر، لطیف و به علت داشتن درصد منافذ بالا بسیار خنک بوده و به همین دلیل جایگاه خوبی در بین بانوان مشکل پسند پیدا کرده است.
129,000 تومان
چادر ایرانی کرپ لاکچری
چادر ایرانی کرپ لاکچری چادر ایرانی کرپ لاکچری دارای رنگ مشکی تیره، بافتی ظریف و زیبا می باشد. کمتر چروک می شود و قیمت آن نسبت به سایر انواع کرپ بالاتر می باشد.
109,000 تومان
چادر ایرانی کرپ دلفیا
چادر ایرانی کرپ دلفیا چادر ایرانی کرپ دلفیا دارای رنگ مشکی تیره و بافتی ظریف و زیبا می باشد و کمتر چروک می شود.
89,000 تومان
چادر عبا (جده) ژورژت جرمنی
چادر عبا (جده) ژورژت جرمنی چادر عبا (جده) ژورژت جرمنی از جنس پارچه ژورژت می باشد که جزء مقاوم ترین پارچه هاست و غالبا مشکل آن دسته از بانوانی که با اتو زدن و نخ کش شدن چادر درگیر هستند را برطرف کرده است.
129,000 تومان
چادر عبا (جده) ابریشم بیروتی
چادر عبا (جده) ابریشم بیروتی چادر عبا (جده) ابریشم بیروتی از جمله جدیدترین محصولات به شمار می رود و ظاهری بسیار زیبا و مجلسی دارد.
109,000 تومان
چادر عبا (جده) سوپر کن کن
چادر عبا (جده) سوپر کن کن چادر عبا (جده) سوپرنانو کن کن، به دلیل مرغوب بودن پارچه، یکی از پرفروشترین چادرهاست. پارچه این محصول دارای خاصیت ضد لک و تمیز شوندگی آسان است. این نوع چادر پرز نمی گیرد و رنگ آن مات و زیباست.
99,000 تومان
چادر عبا (جده) کرپ لاکچری
چادر عبا (جده) کرپ لاکچری چادر عبا (جده) کرپ لاکچری دارای رنگ مشکی تیره، بافتی ظریف و زیبا می باشد. کمتر چروک می شود و قیمت آن نسبت به سایر انواع کرپ بالاتر می باشد.
119,000 تومان
چادر عبا (جده) کرپ پورشه
چادر عبا (جده) کرپ پورشه چادر عبا (جده) کرپ پورشه دارای رنگ مشکی تیره و بافتی ظریف و زیبا می باشد. پارچه این چادر بسیار لطیف است و کمتر چروک می شود.
79,000 تومان
چادر عبا مچ دار ژورژت جرمنی
چادر عبا مچ دار ژورژت جرمنی چادر عبا مچ دار ژورژت جرمنی از جنس پارچه ژورژت می باشد که جز مقاوم ترین پارچه هاست و غالبا مشکل آن دسته از بانوانی که با اتو زدن و نخ کش شدن چادر درگیر هستند را برطرف کرده است.
119,000 تومان